Najpewniej najmocniejsze zabezpieczenia motocyklowe na rynku!

W naszej szerokiej ofercie posiadamy różne produkty, stworzone w oparciu o tzw łańcuch ogniwowy. Łańcuch ogniwowy - czy taki łańcuch, którego ogniwa wykonane są z zaginanego drutu poddawanego następnie procesowi zgrzewania. Tak w bardzo dużym skrócie wygląda produkcja łańcucha ogniwowego.

Ale finalny produkt to nie tylko pozgrzewane ogniwa połączone ze sobą w łańcuch.
 
To również - a może przede wszystkim - obróbka cieplna łańcucha. To różni wysokiej jakości łańcuchy pewag od innych łańcuchów na rynku. To dzięki wysublimowanej obróbce cieplnej - w zależności od przeznaczenia - łańcuch może stać się albo bardziej elastyczny albo bardziej utwardzony. W niektórych aplikacjach (np. zawiesia i odciągi łańcuchowe) łańcuch musi charakteryzować się dużą elastycznością (musi dać się rozciągnąć o co najmniej 20% przed zerwaniem).
 
W innych aplikacjach to powierzchniowe utwardzenie robi różnicę. Dzięki niemu łańcuch ściera się w spowolnionym, przewidzianym dla danego zastosowania - tempie (np. łańcuchy śniegowe). Łańcuchy wykorzystywane do budowy zabezpieczeń antykradzieżowych są dokładnie takimi samymi łańcuchami, jak te wykorzystywane do budowy łańcuchów śniegowych.
 
 
Łańcuchy pewag VKK to łańcuchy standardowo wykorzystywane do budowy łańcuchów śniegowych na koła maszyn odśnieżających (np. dużych traktorów). Ich ogniwa muszą poddawać się naciskom jednostkowym rzędu kilku, czy nawet kilkunastu ton wagi pojazdu. Z drugiej strony, łańcuchy muszą być odporne na przedwczesne zużywanie się będąc poddawanymi ciągłym procesom ścierania się pod kołami. Łańcuchy pewag VKK są więc w fazie produkcji powierzchniowo utwardzana by spowolnić ten - niekorzystny dla łańcuchów śniegowych - proces.
 
Łańcuchy śniegowe/antykradzieżowe są powierzchniowo utwardzane do 63 HRC, co czymi je niemożliwymi do przecięcia ręcznymi szczypcami, których szczęki utwardzane są tylko do 62 HRC.
 
To najpewniej najmocniejsze łańcuchy motocyklowe na rynku!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl