Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kiedy i dlaczego warto używać zabezpieczeń rowerowych i do motocykla?

Kradzież motocykli i rowerów to niestety nadal częsty proceder. Aby uchronić się przed nim, zalecamy zaopatrzyć się w zabezpieczenia antykradzieżowe np. łańcuchy antykradzieżowe. Nadają się świetnie jako zabezpieczenie do motocykla jak i roweru.

Warto zabezpieczyć swój sprzęt bez względu na to czy trzymany jest on na chronionym parkingu, czy w garażu, gdyż złodzieja powstrzyma tylko najlepsze zabezpieczenie do roweru czy motocykla.

Specyfika zabezpieczenia do roweru

Najlepsze w tym celu będą produkty wykonane z grubego na kilka do kilkunastu milimetrów, wytrzymałego łańcucha. Nie tylko zabezpiecza przed bezprawnym przywłaszczeniem, ale i chroni lakier od zarysowań. Wszystko to dzięki specjalnej otulinie, którą posiadają produkty marki pewag. Im szerszy łańcuch, tym większa ochrona, dlatego zaleca się zakup zabezpieczeń o średnicy łańcucha 10 do 12 milimetrów.

Jak działają zabezpieczenia motocyklowe i do roweru?

Warto się zdecydować na zabezpieczenia antykradzieżowe pewag, ponieważ pozwalają spokojnie pozostawić pojazd bez nadzoru, mając pewność, że nikt go nie ukradnie

Dobre zabezpieczenie do roweru wyróżnia się na rynku tym, że ogniwa łańcucha pewag są praktycznie nie do przecięcia z powodu swojej wytrzymałości.

Zabezpieczenia antykradzieżowe

Łańcuch pewag VKK 12mm Łańcuch pewag VKK 12mm
Producent: pewag
Cena:

211,00 zł

szt.
zobacz więcej
Łańcuch pewag VKK 10mm Łańcuch pewag VKK 10mm
Producent: pewag
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej
Łańcuch pewag VKK 8.2mm Łańcuch pewag VKK 8.2mm
Producent: pewag
Cena:

118,00 zł

szt.
zobacz więcej
Otulina do łańcuchów 12mm Otulina do łańcuchów 12mm
Producent: pewag
Cena:

14,00 zł

szt.
zobacz więcej
Otulina do łańcuchów 8 i 10mm Otulina do łańcuchów 8 i 10mm
Producent: pewag
Cena:

14,00 zł

szt.
zobacz więcej

Łańcuch do roweru, zabezpieczenie warte inwestycji

Dostępne są zabezpieczenia rowerowe i zabezpieczenia motocyklowe, które gwarantują skuteczność oraz trwałość. Dobre łańcuchy antykradzieżowe do motocykla stanowią inwestycję, która zwracać się będzie przez długie lata. W ofercie znaleźć można zarówno łańcuch do zabezpieczenia roweru z tekstylną otuliną lub bez niej. Przy zakupie droższego modelu dobre zabezpieczenie do roweru jest niezbędne. W takim przypadku nie należy oszczędzać i warto postawić na sprawdzone zabezpieczenia rowerowe PEWAG.

Najlepsze zabezpieczenia do roweru i motocykla PEWAG

Marka pewag od lat specjalizuje się w dostarczaniu produktów, które skutecznie chronią przed kradzieżą. Wyjątkowy na rynku zabezpieczeń do rowerów i motocykli krótkoogniwowy łańcuch oraz solidna kłódka z jednolitym korpusem uniemożliwiają kradzież. Łańcuchy antykradzieżowe pewag stanowią obowiązkowy element ochrony Twoich cennych pojazdów, napędzanych czy to silnikiem spalinowym, czy też siłą mięśni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl