Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dlaczego warto zastosować sprężyny apex?

Sprężyny apex usztywniają zawieszenie, co przekłada się na pewniejsze i bardziej stabilne prowadzenie auta na zakrętach. Zastosowanie tego typu sprężyn obniża również położenie środka ciężkości auta, przez co samochód będzie dużo sprawniej pokonywał zakręty, niż dotychczas.

Zalety sprężyn apex

Nie sposób nie wspomnieć o istotnym dla wielu efekcie wizualnym – auto stojące niżej wygląda dużo lepiej, niż gdy mamy do czynienia z autem z wyeksponowaną felgą. Aby jednak sprężyny apex przynosiły maksimum korzyści, warto pamiętać o tym, że są one jednym z wielu elementów całego układu jezdnego. Wysokość sprężyn apex przekłada się m.in. na maksymalny stopień, w którym amortyzator może się ugiąć i otworzyć. 

Sprężyny APEX w Security Chains Pewag – dlaczego warto je zakupić?

Marka APEX, oferująca m.in. sprężyny obniżające zawieszenie, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród miłośników tuningowania pojazdów, co podnosi jej wiarygodność i poziom zaufania. Ponadto pomagamy narciarzom przygotować ich pojazdy do wyruszenia w trudne, górskie warunki, które stawiają przed posiadaczami aut wyższe wymagania, niż tereny nizinne. My potrafimy tym wyzwaniom sprostać, oferując sprężyny apex w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która obejmuje również zabezpieczenia rowerowe.

Sprężyny APEX

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl