Zabezpieczenia antykradzieżowe
Zabezpieczenia antykradzieżowe

Na chwilę obecną jesteśmy jedynym dystrybutorem zabezpieczeń antykradzieżowych pewag panzer w Unii Europejskiej. Na przestrzeni ostatnich lat zadowoleni użytkownicy zabezpieczeń podzielili się z nami zdjęciami swoich drogocennych pojazdów zabezpieczonych łańcuchami pewag.

Do folderu wybraliśmy trzy zdjęcia:

  • Wenecja, Włochy - zabezpieczenie antykradzieżowe łodzi
  • Saloniki, Grecja - zabezpieczenie antykradzieżowe motocykla
  • Kraków, Polska - zabezpieczenie antykradzieżowe roweru

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników zabezpieczeń pewag i podeślij nam zdjęcie swoich ruchomości zabezpieczonych naszym systemem antykradzieżowym.

System antykradzieżowy są tak mocny jak mocne jest jego najsłabsze ogniwo. Zabezpieczenia pewag panzer nie mają słabych ogniw!

Łańcuchy pewag - produkowane w Austrii - są standardowo wykorzystywane do budowy łańcuchów śniegowych na koła pojazdów ciężarowych. W celu wydłużenia ich żywotności (łańcuchy są poddawane ciągłemu procesowi ścierania się pod kołami), łańcuchy są powierzchniowo utwardzane do wartości 750HV. To właśnie wyrafinowana technika powierzchniowego utwardzania metalu czyni je odpornymi na przecięcia za pomocą ręcznych urządzeń np. szczypiec.

Kłódki VIRO - produkowane we Włoszech - znakomicie współpracują z łańcuchami pewag. Wewnętrzny mechanizm kłódki chroniony jest jednoczęściowym korpusem. Główny bolec kłódki „zabezpieczany” jest ogniwami - trudnych do przecięcia - łańcuchów. Złodziej musiałby najpierw pokonać trudne do sforsowania ogniwa, aby następnie móc zaatakować bolec kłódki. To właśnie różni kłódki VIRO od standardowych kłódek z łukowanym zapięciem (których odsłonięty pałąk jest bezpośrednio narażony na atak złodzieja).

Zabezpieczenia rowerowe i motocyklowe pewag panzer dostępne są w standardowych długościach 1000-3000mm. Na specjalne zamówienia jesteśmy w stanie dostarczyć - jako jedyni na rynku - zabezpieczenia antykradzieżowe o niestandardowych długościach 3-15 metrów. Jesli jesteś zaintersowany zabezpieczeniem o niestandardowej długości wyślij zapytanie na adres: biuro@pewag.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl