Najtwardsze zabezpieczenia motocyklowe: HRC 63!

TAK! Mamy je w naszej ofercie - zabezpieczenia antykradzieżowe pewag panzer 12mm - najbardziej poszukiwane w internecie łańcuchy zabezpieczające przed kradzieżą.

To dzięki jednemu z dystrybutorów pewag w USA i filmowi opublikowanemu na portalu YouTube rozdzwoniły się telefony również w Polsce z licznymi zapytaniami o możliwość zakupu tego produktu w kraju.


Obejrzyj koniecznie ten film: 

12mm łańcuchy pewag panzer standardowo wykorzystywane są do produkcji łańcuchów śniegowych na koła największych maszyn odśnieżających. Łańcuchy śniegowe pewag panzer 12mm są optymalnie utwardzane tak, by z jednej strony zużywały się jak najwolniej; z drugiej strony ich by głębokość utwardzenia nie była za głęboka, aby nie pękały pod wpływem dużej masy pojazdów.

Zapewniamy, iż nie ma lepszych technik utwardzania łańcuchów niż te wykorzystywane przez firmę pewag Schneeketten GmbH.

Zabezpieczenia łańcuchowe pewag panzer 12mm dostępne są w standardowych długościach: 1m, 1.2m, 1.3, 1.5m, 1.7mm, 2m, 2.5m, 3m. Specjalne długości dostępne są na zamówienie. Tekstylna otulina z logiem pewag zabezpiecza ramę pojazdu przed porysowaniem. Zabezpieczenia antykradzieżowe pewag wyposażone są w specjalnie dopasowaną do parametrów ogniw łańcucha pancerną kłódkę VIRO Euromonolith 4153.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl